Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Stora knutor i asfalten

Rapporterat av desktop i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 18:32, söndag 11 februari 2024

Skickades till Östra Göinge kommun, 3 minuter senare. FixaMinGata-ref: 38942.

Det är som stora bulor i asfalten längs hela den rödmarkerade sträckan. Detta är fullkomligt livsfarligt när det är mörkt ute då det inte riktigt syns i ljuset av gatlyktorna. Detta borde fixas till

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Kontroll kommer att ske.

    Postat av Östra Göinge kommun 09:54, måndag 12 februari 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?