Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Nerkörd skylt

Rapporterat av mobile i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 21:29, lördag 10 februari 2024

Skickades till Malmö kommun, 1 minut senare. FixaMinGata-ref: 38939.

Någon har knockar ner skylten. Ser ur att vara avklippt istället ur urgrävt. Så kanske behöver mer åtgärder än att bara sättas upp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?