Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

AKUT - belysningsstolpe öppen!

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning, anonymt 17:39, ons 6 december 2023

Skickades till Eslövs kommun, mindre än en minut senare. FixaMinGata-ref: 37747.

Locket för elanslutningen (säkringar etc), har trillat bort. Barn kan lätt stoppa in händerna till kablarna. Se bild…

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Snabbt fixat! :-) Dock lämnades skräp på marken :-( Någon tejpade upp skyddet och tejpen slängdes på marken när reparatör gjorde sin åtgärd.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:30, torsdag 4 januari 2024

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?