Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Ett 150cm stort och djupt hål i vägen.

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 20:23, mån 27 november 2023

FixaMinGata-ref: 37632.

Ett stort hål mitt i vägbanan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende har skickats vidare till Trafikverket för vidare hantering. För status i ärendet, ber vi dig kontakta Trafikverket. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun 10:33, tis 28 november 2023

  • Kategori ändrat från ‘Vägar (Övriga)’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun 10:33, tis 28 november 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?