Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Asfalt bulor

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 00:42, lör 11 november 2023

Skickades till Trafikverket, 2 dagar, 8 timmar, 43 minuter senare. FixaMinGata-ref: 37385.

Det är bulor i asfalten på gångvägen under bron.

Lurigt när det är mörkt och ingen belysning finns

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun 07:59, mån 13 november 2023

  • Kategori ändrat från ‘Vägar (Övriga)’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun 09:23, mån 13 november 2023

  • Vet ej status

    Postat anonymt 09:56, mån 11 december 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?