Du kan flytta runt med ditt tangentbord
plus
minus
vänster
höger
Placera en nål på kartan för att påbörja en ny rapport
mellanslag
Tryck på mellanslag igen för att anpassa platsen
mellanslag
Påbörja
rapporten här
Flytta
rapporten hit
Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser inte

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning av Skurups kommun, 09:31, måndag 18 september 2023

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare. FixaMinGata-ref: 36527.

Släckt efter armaturbytet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, Ärendet överförs till vår entreprenör för åtgärd. Tack för ni använt FixaMinGata. Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 09:32, måndag 18 september 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?