Tillbaka till samtliga rapporter

Brunslock

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 12:42, mån 18 april 2016

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Ett brunslock ligger inte rätt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kollar på det.

    Postat anonymt 13:04, mån 18 april 2016

  • Nu är det åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:25, mån 18 april 2016

  • Hej brunslocket liger i diket på vänster sida nerefrån set vid en bänk

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 08:12, mån 25 april 2016

  • Vi åker och kollar igen.

    Postat anonymt 15:31, mån 25 april 2016

  • Hej, det var inget brunnslock utan ett skyltfundament i betong.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:02, tis 26 april 2016

  • Bra

    Postat anonymt 17:02, mån 16 maj 2016

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.