Tillbaka till samtliga rapporter

Refugskylt sned

Rapporterat av mobile i kategorin Vägmärken och skyltar av Mikael T, 17:02, fredag 17 mars 2023

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Skylt vid hållplatsrefug påkörd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?