Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:35, onsdag 25 januari 2023

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Belysningen på denna stolpe, tycker mig se att den är märkt med 2680, har inte fungerat på 3-4 veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, Ärendet överförs till vår entreprenör för åtgärd. Tack för ni använt FixaMinGata. Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 07:36, torsdag 26 januari 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?