Tillbaka till samtliga rapporter

Löv och barr på stor del av cykel/gångbanan.

Rapporterat av mobile i kategorin Gång- och cykelbana av Christian Beckert, 09:07, tisdag 24 januari 2023

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Löv och barr gör cykel/gångbanan hal, beläggning hela sträckan fram till tunneln under Föreningsgatan.

Cyke/gångbanan mot Östergårdsskolan från korsningen Norrgatan-Rundelsgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 13:36, fredag 27 januari 2023

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 11:46, onsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?