Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt saknas till vattenpost

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 21:05, sön 20 mars 2016

Skickades till Falun, 5 minuter senare

På gatan vid min tomt (Skarpskyttevägen 36) så sitter en stolpe där det skall sitta en skylt för avstånd till vattenpost (antar jag). Men skylten är borta så det är bara en ful stolpe där nu. Antingen får skylten komma dit, eller stolpen bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:24, sön 17 april 2016

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?