Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning släckt

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning av Claes Andersson Frösön, 07:35, tisdag 24 januari 2023

Skickades till Östersund, 5 minuter senare

Släkt belysning Krumhornet, Skidspåret, Eriksbergsvägen mellan Grindstuguvägen till Jaktstigen. Ca 2 veckor. Det är busshållplats, personer som kommer från elljusspåret och ÖSK-området. Extra mörkt när inte belysningen på ÖSK området är tänt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?