Tillbaka till samtliga rapporter

Stort gupp i gatan

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Övriga) av Anette Niklasson, 11:17, tors 8 december 2022

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Detta gupp har varit här ett bra tag och först så var det delvis fyllt med grus, men för ett tag sedan tog någon bort gruset, kanske för att asfaltera? Men sen har inget hänt…kanske har det glömts bort? Har man en låg bil så skrapar man i asfalten, vilket inte är så bra. Det finns heller ingen varning om att det finns ett jättegupp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:52, torsdag 5 januari 2023

  • Guppet är inte fixat, men det är åtminstone något sånär uppfyllt med grus. Dock så har det gjorts en ny grop på gatan bredvid, där det är ett nytt gupp som gör att man måste köra jättesakta…

    Postat anonymt 17:57, torsdag 5 januari 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?