Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning utanför kommunhuset , ledbelysning

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning av Göran Leander, 07:27, mån 28 november 2022

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Ledbelysning som inte fungerar utanför kommunhuset

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, Ärendet överförs till vår entreprenör för åtgärd. Tack för ni använt FixaMinGata. Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 10:50, mån 28 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?