Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 20:12, onsdag 23 november 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Står olägligt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Tack för din synpunkt! Jag kommer be vår parkeringsövervakare ha lite extra koll på denna plats framöver för att se så att bilar parkerar korrekt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Linnea Andersson) 13:16, fredag 25 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?