Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallen gren blockerar gångväg utanför Barkarbyskolan

Rapporterat av mobile i kategorin Gång- och cykelbana av Helena, 08:12, onsdag 23 november 2022

Skickades till Järfälla, 3 minuter senare

En kraftig gren har gått av och ligger över gångvägen i korsningen utanför Barkarbyskolan. Gång (och cykelvägen) är inte plogad. Går ej att mötas 2 gångare på vissa ställen. Farligt för alla barn på väg till+från skolan. Grenen låg visst där igår morse också.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löstes inom några timmar

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Helena 10:03, torsdag 24 november 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 10:03, torsdag 24 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?