Tillbaka till samtliga rapporter

Sopor

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Jens Lindh den 12:35, tis 1 mars 2016

Skickades till Stockholm, 5 minuter senare

Sopor placerade vid cykelstället. Finns där varje dag under de senaste två veckorna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?