Tillbaka till samtliga rapporter

Vägskylt

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 17:31, lör 27 februari 2016

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Vägskylt/märke ligger ner, stolpe av. Det är Parkering förbjuden märke.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan, vi kommer att byta stolpen inom kort.

    Postat anonymt 17:37, lör 27 februari 2016

  • Nu är stolpen bytt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:40, mån 29 februari 2016

  • De var snappt lagat

    Postat anonymt 17:39, tis 29 mars 2016

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.