Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:05, mån 3 oktober 2022

Skickades till Sandviken, 4 minuter senare

Felet har varit i ca 1 månad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Trasig gatlampa, den andra från korsningen.

    Postat anonymt 23:27, mån 3 oktober 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:02, mån 31 oktober 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.