Tillbaka till samtliga rapporter

Lastpallar dumpade

Rapporterat av mobile i kategorin Nedskräpning, anonymt 16:25, mån 3 oktober 2022

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Någon har slängt 3 lastpallar på kommunens mark i hörnet kaptensgatan och Bergsstigen 19 i FIskebäckskil. Ser väldigt skräpigt ut och vore toppen om ni kan ta bort detta. Har funnit där rätt länge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?