Tillbaka till samtliga rapporter

Hål

Rapporterat av iOS i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 17:03, lördag 1 oktober 2022

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Det är ett stårt hål, som man inte kan undvika, ni har lagat innan, men det ser likadant ut igen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det gick snabbt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:42, lördag 29 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?