Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning av Patrik Rudström, 07:28, fredag 30 september 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning på älvgatan 21 mitt emot garaget lyser inte gatubelysningen, väldigt mörkt på kvällen och är i en kurva så viss trafikfara.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 11:50, onsdag 5 oktober 2022

  • Allt var toppen

    Postat av Patrik Rudström 12:37, fredag 28 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?