Tillbaka till samtliga rapporter

Förvuxna buskar

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 15:17, tisdag 27 september 2022

Skickades till Lilla Edet, 3 minuter senare

Buskar och träd växer ut i vägen i kurvan. Då dessutom en bil alltid står parkerad i kurvan så är det lurigt att köra/ cykla/gå där.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:06, tisdag 25 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?