Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning, skymd belysning.

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:06, fredag 23 september 2022

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Lyktstolpen är skymd av buskage och fungerar heller inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:55, söndag 23 oktober 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:39, söndag 20 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?