Tillbaka till samtliga rapporter

Vägmärkena (30 km/h) felvända utanför skola.

Rapporterat av desktop i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 20:25, torsdag 22 september 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Vägmärken för 30km/h utanför skola felvända mellan Bygatan 15-30 i Sibbhult.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan. Kommer att åtgärdas.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun 08:09, fredag 23 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?