Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gunghäst

Rapporterat av mobile i kategorin Lekplatser, anonymt 15:26, torsdag 22 september 2022

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Skruvar som har lossnat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, nu ska det vara fixat. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 12:05, fredag 23 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?