Tillbaka till samtliga rapporter

Kött

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:33, torsdag 22 september 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Någon har haft frystömmning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Varit på platsen hittade inget

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Utemiljö 13:59, tisdag 27 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?