Tillbaka till samtliga rapporter

Damask c60

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:45, onsdag 21 september 2022

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

1756

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Thomas Nihlén) 11:34, torsdag 20 oktober 2022

  • Hej

    Era trappor ner till hållplats vid E 45 ser inte så trevlig ut. Ogräset har vuxit obehindrat i två säsonger och har även träd etablerat sig. Dessutom finns det en hel del klotter att sanera.

    Vi önskar återkoppling när detta är åtgärdat, då det påverkar intrycket av vår fastighet Bohus pendelstation.

    Postat av Jonas Norström 12:40, fredag 11 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?