Tillbaka till samtliga rapporter

Cykelbana oasfalterad

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:05, måndag 19 september 2022

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Behöver åtgärdas omgående svårt att upptäcka nu när det börjar bli mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:01, tisdag 20 september 2022

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:14, tisdag 20 september 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:05, tisdag 18 oktober 2022

  • Hej, nu börjar det bli riktigt lurigt när det är löv över gruset. Fick besked att ni snart skulle gräva igen men undrar nu när det kommer hända? Månaderna går och snart är vintern här

    Postat av Martin Karlsson 18:18, onsdag 26 oktober 2022

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:48, torsdag 27 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?