Tillbaka till samtliga rapporter

Ett fiberskåp är öppet, ser ut att vara påkört.

Rapporterat av desktop i kategorin Vägar (Övriga) av Karl Johan Svanström, 07:12, fredag 16 september 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Ett fiberskåp är öppet, ser ut att vara påkört.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:16, fredag 16 september 2022

  • Detta är skickat till ip only. Stänger ärendet då det inte är kommunens skåp

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:46, tisdag 11 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?