Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt armatur

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:35, torsdag 15 september 2022

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

4419

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Gatubelysningen har varit släkt i flera månader nu väldigt svårt.på kvällen

    Postat av Birgitta 10:19, onsdag 5 oktober 2022

  • Det är fortfarande släkt Väldigt svart utanför oss

    Postat av Birgitta Westberg 18:49, tisdag 25 oktober 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Thomas Nihlén) 12:04, fredag 28 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?