Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock saknas (litet)

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Övriga) av Mari Alexandersson, 21:21, tisdag 13 september 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Såg idag när jag parkerade bilen på Repslagarvägen, att ett brunnslock saknades mitt i vägbanan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:46, fredag 16 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?