Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej Solhöjdsvägen 38

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning av Sanna, 13:48, måndag 12 september 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning fungerar ej Solhöjdsvägen 38, inringare vill inte använda Fixamingata så Kontaktcenter lägger in ärendet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:48, måndag 12 september 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Thomas Nihlén) 12:07, fredag 28 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?