Tillbaka till samtliga rapporter

Spricka i trottoar

Rapporterat av desktop i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:13, fredag 9 september 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Spricka som blir större och större med tiden. I närheten av parkeringen utanför Surte förskola. Mot korsningen Granhäcksvägen/Nordgärdesvägen.

Inringare vill inte lägga in i Fixamingata, därav är inte markeringen exakt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av XX vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:14, fredag 9 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?