Tillbaka till samtliga rapporter

Skruvar gått av…

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Mathias, 16:23, måndag 5 september 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Hej. 3 av 4 skruvar som håller fast en del i stålställningen på lekplatsen har gått av. Skruvskallarna är borta och resten av skruvarna sitter kvar i gängorna.

Mvh Mathias

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:36, torsdag 8 september 2022

  • Hej Detta har bedömts som att utrusningen är fortsatt säker för användning och vi kommer att se över reparation på sikt Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Henrik Thell) 09:47, fredag 16 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?