Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt brunnsgaller

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 21:06, torsdag 1 september 2022

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:36, fredag 2 september 2022

  • Hej igen,

    Kommunens enhet för Gata-Park meddelar att detta ligger under vägföreningens ansvar. Ditt ärende har skickats vidare till Bohus-Surte Vägförening vägförening.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:01, måndag 5 september 2022

  • Hej,

    Vägföreningen har meddelat att byte av brunn skall ha utförts under föregående vecka. Stänger härmed ärendet.

    Tack för att du använder Fixa min gata!

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:27, tisdag 1 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?