Tillbaka till samtliga rapporter

Djupt hål

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt av Anna-Carin, 07:48, onsdag 31 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

In mot kanten mot husen så är det ett djupt hål nere vid älvprommenaden

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hittade inget hål, det var ett hål i vägen som är åtgärdat.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:34, måndag 19 september 2022

  • Hålet hittat och åtgärdat!

    Postat av Forshaga kommun 10:30, måndag 26 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?