Tillbaka till samtliga rapporter

Gungor skadade

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Mathias, 15:53, måndag 29 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Hej. Sitsen på de 2 mindre gungorna är skadade. Plasten är sprucken på några ställen och det saknas bitar på några ställen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:01, tisdag 30 augusti 2022

  • Gungorna är utbytta.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Mathias 17:20, måndag 26 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?