Tillbaka till samtliga rapporter

Trottoaren mittemot gullvillan

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar av Anna-Carin, 11:25, fredag 26 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Trottoaren mittemot gulavillan och bort mot prästgården där står det brunnar upp Om du kommer på cykel där och inte är väldigt uppmärksam så kommer det bli en olycka el trasig cykel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Man får inte cykla på trottoaren.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:51, fredag 26 augusti 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:27, fredag 23 september 2022

  • Se tidigare kommentar!

    Postat av Forshaga kommun 08:12, måndag 26 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?