Tillbaka till samtliga rapporter

Grop

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Anna-Carin, 11:19, fredag 26 augusti 2022

Skickades till Trafikverket, 1 minut senare

Grop i vägen utanför laxgatan 32

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?