Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig och djupa gropar hela cykel vägen upp mot laxgatan

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 12:42, torsdag 25 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Slår sönder cyklarna när man åker där Med vänlig hälsning,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi gör en notering, ingen åtgärd i dagsläget.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 15:19, torsdag 25 augusti 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.