Tillbaka till samtliga rapporter

Gatljuset lyser inte

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning av Anna-Karin Norén, 20:33, tisdag 23 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Det är stolpen som står utanför nr 12, andra stolpen från korset Lisasandsgatan/Djupdalsbrinken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 14:52, måndag 29 augusti 2022

  • Tack för snabb insats!

    Postat av Anna-Karin Norén 08:02, onsdag 21 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?