Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning av Helena Gustafsson, 07:37, måndag 22 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Trasig gatubelysning Bäckgatan 8 skived.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?