Tillbaka till samtliga rapporter

Fortfarande skymd gatubelysning

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning, anonymt 00:50, fredag 19 augusti 2022

Skickades till Ockelbo, 5 minuter senare

Lampan är fortfarande helt inväxt i träd, mörkt på platsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 03:41, tisdag 20 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?