Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock som ligger fel.

Rapporterat av desktop i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 11:38, torsdag 18 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

På Skräddargränd i Bohus mellan nr 10 och 12 finns ett runt brunnslock som inte ligger rätt. Varje gång en bil kör över locket smäller det. Tacksam om ni kan fixa det.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Susanne Wintell) 07:54, fredag 19 augusti 2022

  • En person var ute på gatan och sa att det fixades förra veckan.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:43, onsdag 31 augusti 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.