Tillbaka till samtliga rapporter

Sopsäckar

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:45, onsdag 17 augusti 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Ligger en liten bit från vägbommen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:03, onsdag 14 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?