Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp och förstörd parkbänk

Rapporterat av desktop i kategorin Nedskräpning av leif nilsson, 10:59, måndag 15 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

1 Parkbänk fördärvad

2 Skräp någon slängt en säck med skräp som nu pryder området

Mvh leif

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • 1 förstörd parkbänk

    2 någon slängt en sopsäck som sprider kröp i området det ser för jävligt ut

    Postat av leif nilsson 11:02, måndag 15 augusti 2022

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:28, måndag 15 augusti 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 14:19, onsdag 14 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?