Tillbaka till samtliga rapporter

Djup grop i gatan

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga) av Maja P, 15:44, söndag 14 augusti 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

En grop på ca 1x1m som blivit djupare under de senaste månaderna. Syns dåligt pga att asfalten fortfarande är hel.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej detta skall vi åka och titta på. Tack för att ni skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:46, måndag 15 augusti 2022

  • Vi på Ale kommun asfaltera en lite bit här med förhoppning att asfaltera hela ytan, men hålorna är nu borta. Tack för att du använder Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 11:51, måndag 19 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?