Tillbaka till samtliga rapporter

Båtplats

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 14:42, lördag 13 augusti 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

En flerårig följetong om denna båt som lagt till här. Dessutom en hel del annan skrot. Verkar vara en het potatis för kommunens tjänstemän. Ingen gör något.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Båten lämnad på tippen, tyvärr får kommunen stå för kostnaden.

    Övrigt skrot behöver delas innan det kan flyttas

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge Kommun) 09:06, fredag 2 september 2022

  • Där sprack budgeten för dom blå.

    Postat anonymt 13:29, onsdag 7 september 2022

  • Problemet är delvis löst. Båten borta skroten kvar.

    Postat anonymt 09:21, måndag 12 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?