Tillbaka till samtliga rapporter

Högt gräs/ogräs

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 14:34, torsdag 11 augusti 2022

Skickades till Forshaga kommun, mindre än en minut senare

Kanske är dags att klippa gräset bredvid ekliden 1 mot rudskogsvägen, och även hörnet in mot den nya gatan. Vi brukar gå förbi här och det är jätte fint med de nya husen å allt med naturen behöver vårdas. Vad jag förstått så är det kommunens mark som ej är klippt vid den nya gatan och ut.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:27, måndag 26 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?